TROCHĘ

O FIRMIE

ElanoSweet Agencja Słodkiej Reklamy została stworzona przez ludzi, którzy kochają czekoladę, a czekolada to emocje, przyjemność, elegancja i pokusa bez której nie można się obyć. Firma ElanoSweet jest Liderem w produkcji ekskluzywnych bombonierek reklamowych oraz słodyczy reklamowych na polskim rynku. Oczywiście wiele firm nazywa siebie Liderami, jednakże nasze produkty oraz jakość obsługi mówią same za siebie. Nasz rozwinięty park maszynowy pozwala nam na stworzenie dla ciebie takiego opakowania jakie tylko chcesz w dowolnym kształcie i kolorze. Na twoje życzenie nasi technolodzy zaprojektują wszystko wedle twoich potrzeb a nasze studio graficzne stworzy animacje i prezentację, również 3D.

Naszym głównym celem jest usatysfakcjonowanie klienta a tym samym wzmacnianie dobrej opinii o naszych produktach. Dokładamy wszelkich strarań aby nasza oferta była coraj bardziej atrakcyjna i oryginalna. Mamy największą i najpiękniejszą ofertę w Europie, jednak naszym największym sukecesem jest to, że nasi klienci do nas wracają. Traktujemy to jako sygnał, że nasze produkty spełniają ich oczekiwania, co jest dla nas największą nagrodą.

Zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy projektów, naszymi klientami są zarówno ogromne korporacje jak i małe przedsiębiorstwa. W doborowym gronie brakuje nam jeszcze tylko Twojego towarzystwa, czy dasz się skusić?
Jesteśmy o to spokojni…
“….bo przecież smak jest ponoć najsilniejszym ze zmysłów…”

ONI NAM

ZAUFALI

Zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy projektów, naszymi klientami są zarówno ogromne korporacje jak i małe przedsiębiorstwa. W doborowym gronie brakuje nam jeszcze tylko Twojego towarzystwa, czy dasz się skusić?

NASZE

MARKI